تبلیغات
اس ام اس طنز و جوک - اگر میخواهید زندگی شاد داشته باشید به این 10 مورد عمل کنید
 
اس ام اس طنز و جوک
اس ام اس طنز و جوک
درباره وبلاگ


اس ام اس طنز و جوک

مدیر وبلاگ : مجید آوامارکت
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

اگر میخواهید زندگی شاد داشته باشید به این 10 مورد عمل کنید

اگر میخواهید زندگی شاد داشته باشید
اگر میخواهید زندگی شاد داشته باشید

وقتش رسیده که دیگر کمتر نگران باشیم. بله, درست است. گاهی اوقات انگار داریم جهان را بروی دوشمان می کشیم, و بجای اینکه سعی کنیم جهان را به مکان بهتری برای زندگی تبدیل کنیم, تنها کاری که انجام می دهیم ایجاد استرس بیشتری برای خودمان است. در ادامه راهنمایی های ساده ای است برای اینکه بتوانیم این بار سنگین روانی را ساده تر کنیم و نسبت به همه چیز بی خیال تر باشیم!!!

1. دیگران چه فکری می کنند
به ساز خودتان برقصید. هر کاری که دلتان می خواهد انجام بدهید و اصلا به این فکر نکنید که دیگران در موردتان چه فکری می کنند. این زندگی شما است, تصمیمات و انتخاب های خودتان. دیگران دوست دارند قضاوت کنند, شما چرا باید نگران قضاوت کردنشان باشید؟ فقط شما هستید که خودتان را تعریف می کنید, اگر اینکار باعث شادی دیگران می شود پس اجازه بدهید تا آنها با این طرز فکرشان سرگرم باشند. وقتیکه بیش از حد نسبت به گفته های دیگران توجه کنید, دارید برای دیگران زندگی می کنید و نه برای خودتان.

2. اشتباهات گذشته
همگی ما در گذشته خود کار های اشتباه انجام داده ایم. ببینید زندگی چگونه می گذرد. به خودتان سخت نگیرید, و قبول کنید که هر کسی بعضی مواقع اشتباهاتی می کند; این بخشی از خصیصه انسانی بودن ماست. واقعا دست خودتان است که افکار گذشته تان را رها کنید. یاد بگیرید که خودتان را بیشتر ببخشید.

3. شکست
تنها کلمه ای است که بیشتر افزاد کره زمین از آن میترسند و واهمه دارند. نباید برایتان مفهوم ترسناکی داشته باشد, اگر چه. نهایتا, به نگرش خودتان نسبت به شکست بستگی دارد. اگر به شکست به عنوان چیزی که کامل تان می کند نگاه نکنید, دائما احساس بدبختی خواهید داشت. نقطه مقابل شکست دادن غلبه کردن است. اگر نتوانسته اید بر چیزی غلبه کنید, شکست هم نخورده اید. به شکست به عنوان یک منحنی یادگیری، و فرآیند آزمون و خطا, نگاه کنید. به شکست بعنوان دوست تان نگاه کنید – اصلا مشکل بزرگی نیست مگر اینکه خودتان اینطور فکر کنید و این اجازه را بدهید.

4. چیزهایی که ندارید
انسان ها معمولا به صورت ذاتی اون چیز هایی را که دارند براشون مهم نیست و همیشه دلشون میخواد اون چیز هایی که ندارند را بدست بیاورند, که این طرز فکر منجر به آرامش فرد نمی تواند بشود. ما بروی چیزهایی که نداریم تمرکز می کنیم و در نهایت احساس محرومیت کامل می کنیم. نکته این کار کجاست؟ من اغلب به مشتریانم می گویم بروی چیزهایی مثبتی که دارند تمرکز کنند نه بروی چیزهای منفی که ندارند. چرا می خواهید خودتان را با چیزهایی که ندارید شکنجه کنید؟ این نوع طرز فکر هیچ کمکی در جهت خدمت به شما نخواهد کرد. لیستی از تمام چیزهایی که در زندگی تان بخاطرش سپاسگزار هستید تهیه کنید. همیشه در زندگی هر کسی چیزهایی کم و بیش برای شکرگزاری یافت می شود. که می تواند همین ها هم کافی باشد.

5. “چه خواهد شد”
ما می توانیم با این نگرانی که ممکن است در آینده چه اتفاقی بیافتد دیوانه وار به سمت آینده رانندگی بکنیم, هیچ کسی نمی تواند آینده را پیش بینی کند (فیزیک ممکن است این نظریه را رد کند), هیچ امتیازی برای شکنجه دادن بی دلیل خودتان در مورد فردایی که هنوز نرسیده وجود ندارد. به خودتان یادآوری کنید که این نوع نگرانی فقط اتلاف انرژی و منحرف کردن خودتان است. با نگرانی تان روبرو بشوید – اگر کاری از دست تان الان بر می آید, دریغ نکنید. اگر نه, ذهنتان را منحرف کنید و ‘نگرانی تان’ را کنار بگذارید.

6. “شاد می شوم وقتیکه…”
وقتیکه اعتقاد داریم باید چیزی اتفاق بیافتد تا خوشحال بشویم, واقعا زندگی مان را در انتظار نگاه می داریم تا آن رویداد اتفاق بیافتد. اگر به انتظار روزهای خوب باشید فقط زمان های با ارزش الان را برای شاد بودنتان از دست می دهید. در لحظه حال زندگی کنید و کمتر نسبت به شادی های آینده اهمیت بدهید. تصمیم بگیرید که الان شاد باشید. شادی مقصد نیست بلکه لذت بردن از خود سفر است.

7. تاسف
تاسف بخشی از زندگی است. گذشته قابل بازگشت نیست, به کارهایی که در زندگی تان کردید نگاه دوباره ای بیاندازید. ببینید که چیزی از آن یاد گرفته اید؟ اگر یاد گرفتید دیگر آنرا انجام ندهید و یا از روش متفاوتی آنکار را انجام بدهید, تا درنهایت به نتیجه مثبتی ختم بشود. بپذیرید که از دست رفته است, بهای اشتباهاتتان را بپردازید و به سمت جلو حرکت کنید.

8. ترد شدن
اکثر ما از ترد شدن می ترسیم که باعث می شود در منطقه آسایش خیالمان باقی بمانیم و هرگز ریسک نکنیم. قلب تان را کف دستتان بگیرید و ریسک بکنید. هر چه بیشتر از ترس مخفی بشوید, ترس بیشتر رشد خواهد کرد. نشان بدهید که می توانید احساساتتان را بیان کنید و موثر زندگی کنید. با این روش, ترس از ترد شدن را رها می کنید و احساس فراغ بال بیشتری خواهید داشت. اگر حتی نتیجه ای که انتظار داشتید را نگرفتید, به زودی متوجه می شوید که آنقدرها هم که فکرش را می کردید بد نیست و می توانید با آن کنار بیایید. کمی پوست کلفت تر باشید, شجاع تر باشید و به زندگی به چشم ماجراجویی نگاه کنید.

9. انتظارات جامعه
لاغر شدن, زیبا شدن. به رخ کشیدن ثروت و منزلت اجتماعی تان تا در نتیجه همه شما را ستایش کنند. چه بی معنی. وقتی خودتان را همینگونه که هستید دوست داشته باشید و بپذیرید, دیگر لازم نیست خودتان را به کسی اثبات کنید. بهایی برای تصاویر بی نقص افراد در مجله ها قائل نشوید. اکثر تصاویر دستکاری شده است و فقط قصد دارد که ما باور کنیم همه آنها بدون نقص هستند. سعی نکنید که تبدیل شدن به آنها را آرزوی قلبی تان قرار دهید. همه ما دوست داریم اینگونه تصاویر بی نقص را نگاه کنیم, اما چشم تان را بروی این واقعیت نبندید که همه اینها دستکاری دیجیتالی است و واقعی نیستند. خودتان را دوست داشته باشید, عیوب و تمام خصوصیات تان را. پذیرش خویشتن, آزادی واقعی است.

10. به حد کافی خوب بودن
آسان است که احساس کنیم بدان حد که می خواهیم خوب نیستیم. ما در یک دنیای رقابتی زندگی می کنیم. بسیار خوب است و حتی کار صحیحی است که بخواهید بعنوان یک انسان رشد کنید و بهتر بشوید. وقتیکه ایده های منفی درونی در مورد اینکه باندازه کافی خوب نیستید داشته باشید, آن وقت همه چیز اشتباه می شود. همیشه این نوع طرز فکرتان را به چالش بکشید. تعریف “باندازه کافی خوب بودن”چیست؟ کجای دنیا چنین کتاب قانونی وجود دارد که “خوب بودن” را تعریف کرده باشد؟ تازمانیکه با کسی که هستید, جایی که هستید, و از جایی که از آن آمدید احساس شاد بودن بکنید, این تنها چیزی است که مهم است.

همه ما بی خود نگران هستیم و بدبختی درونی برای خودمان ایجاد می کنیم. این 10 نکته را بخاطر بسپارید, رعایت این نکات می تواند شما را فورا از نگرانی خارج کند. امیدوارم با خواندن این مطلب احساس سبکی و بی خیالی بیشتری نسبت به گذشته داشته باشید!

نوع مطلب :
برچسب ها : اگر میخواهید زندگی شاد داشته باشید به این 10 مورد عمل کنید، روش های داشتن زندگی شاد، راه های داشتن زندگی شاد، مسیر های زندگی، داشتن زندگی شاد، زندگی های بدون دردسر، روانشناسی خانواده،
لینک های مرتبط :

شنبه 7 اردیبهشت 1398 07:05 ق.ظ
erectile dysfunction medicine online http://viagralim.us erectile dysfunction medicine online !
Hey! Quick question that's entirely off topic. Do you know how to make your site mobile friendly? My site looks weird when browsing from my iphone. I'm trying to find a template or plugin that might be able to correct this issue. If you have any suggestions, please share. With thanks!
دوشنبه 26 آذر 1397 05:09 ق.ظ
It's supportive to the newborn's hips and backbone.
شنبه 10 آذر 1397 01:13 ب.ظ
Kmart has child monittors to keep tabs oon infants.
پنجشنبه 29 شهریور 1397 03:28 ق.ظ
- Clips directly onto the infant's diaper.
دوشنبه 26 شهریور 1397 09:14 ب.ظ
Please hold your pets off of the infant carriers.
دوشنبه 26 شهریور 1397 08:18 ق.ظ
Select from audio and video baby screens.
یکشنبه 25 شهریور 1397 06:08 ق.ظ
It's supportuve to the newborn's hips and backbone.
جمعه 23 شهریور 1397 03:49 ب.ظ
Shop for Child Carriers in Child Activities
& Gear.
پنجشنبه 22 شهریور 1397 02:02 ب.ظ
Please don't smoke near the infant carriers.
دوشنبه 19 شهریور 1397 05:03 ب.ظ
Foor child screens, thee challengs are steep.
دوشنبه 19 شهریور 1397 04:34 ب.ظ
Which are one of the best child carriers?
یکشنبه 11 شهریور 1397 05:56 ب.ظ
The sling must both support and comprise the infant.
یکشنبه 11 شهریور 1397 12:39 ب.ظ
I have an IP primarily based camera I used for
baby displays.
شنبه 10 شهریور 1397 06:10 ب.ظ
Thee sling must each support and include the newborn.
سه شنبه 6 شهریور 1397 02:22 ق.ظ
3. Rest child's head on the shoulder padd as a pillow.
سه شنبه 6 شهریور 1397 01:50 ق.ظ
Searching For The Greatest Child service In 2018?
شنبه 3 شهریور 1397 12:36 ق.ظ
Kmart has baby displays to maintainn tabs on infants.
جمعه 2 شهریور 1397 03:36 ق.ظ
Thee final word child service, from new child to toddler.
پنجشنبه 1 شهریور 1397 09:42 ق.ظ
Nak cerita pasal Child Service untuk Aisyah.
دوشنبه 29 مرداد 1397 06:17 ب.ظ
A child heart monitor is a good merchandise to have.
یکشنبه 28 مرداد 1397 08:40 ب.ظ
If there isn't any outlets near your favorite location, you can use a extension. If
you intend to add shine after styling, you need to put in a little bit
of silicone serum. You may come across number of different hair straightners by Avanti in particular.
یکشنبه 28 مرداد 1397 08:36 ب.ظ
If you have a large deck, be sure to mix the stain often, as it doesn't stay mixed.
The combination of bar and flow rate calculates the strength and satisfaction with the machine.
With frames which might be all to easy to handle, they allow operatives to undertake their work in a professional manner.
یکشنبه 28 مرداد 1397 06:53 ب.ظ
These benefits, combined with features incorporated into
most top end new or refurbished elliptical exercise machines, make this fitness machine
popular with an extensive spectrum with the population, so
its popularity should only surge in the future. Some of the newest models even enable
you to choose from famous areas (much like the Rocky Mountains), along with
the machine will automatically incline to the degree that could simulate a hike in the Rockies.
It can also help you to raise your burned calories for a number of hours after your
exercise.
یکشنبه 28 مرداد 1397 06:17 ب.ظ
Reliability - I have studied customer reviews of vacuum cleaners and the biggest trouble with
all of them seems to be reliability. Replacing bags just isn't
always convenient as there are lots of brands and never all stores
carry each kind, especially if you own an older model.
You could find various options for example cordless, refurbished,
steam or cylinder.
یکشنبه 28 مرداد 1397 04:59 ب.ظ
It is designed to be compact enough to adjust to how big is
your workout room. Once you find out the machine doesn't fit for your needs, you'll be able to choose to market it
easily. The pedals are self-pivoting and also the braking mechanism is electromagnetic, because both versions help
provide a smooth ride.
یکشنبه 28 مرداد 1397 04:55 ب.ظ
While the power pressure washers are competent cleaners for many varieties of grime, dust
and dirt, they are able to also affect certain materials like wood based surfaces.

Many times an easy cold water electric pressure washer has a great balance quite well.
Flow minute rates are measured in gallons each minute (GPM) and indicates the
volume of water used by industrial pressure washers in one
minute.
یکشنبه 28 مرداد 1397 03:34 ب.ظ
Well, first of all , you want to do is to make certain that the hoover is just not plugged in, which all moving parts are not in the hazardous
and very dangerous position. Bagged vacuum cleaners are
often employed in places like hospitals and offices where they do not have time for you to carry
on the equipment. A blocked filter can seriously get a new dust pick-up and efficiency in the unit.
یکشنبه 28 مرداد 1397 02:44 ب.ظ
The adjustment screws are very sensitive also it can be challenging to obtain them set perfectly so the belt stays centered.
If the cushioning is just too soft, it's like running on sand, giving a tremendous workout,
and can significantly slow your speed. Solidity, stability, plus a smooth
drive train are 3 things customers expect from the smooth
machine.
یکشنبه 28 مرداد 1397 01:40 ب.ظ
Some people wish to workout in the home but they do not have enough space there.

The workout you may get with an elliptical unit gives you great upper and lower body exercise
and comes with a good cardio workout likewise. And
to make things enjoyable, the Horizon Fitness EX-77 Elliptical Trainer supports
your use of an i - Pod, an MP3 player, or other entertainment
units so it is possible to jam to rap music or whatever music
helps you sgay amused and motivated to maintain working out.
یکشنبه 28 مرداد 1397 01:11 ب.ظ
A HEPA filter also comes with the vacuum and it is for removing allergens
and tiny particles of dirt from carpets to aid members of the family with allergies.
In the newer styles of bagless vacuum cleaning machines,
HEPA filters are incorporated. You could find various
options such as cordless, refurbished, steam or cylinder.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
 
  تور ترکیه